Windows 8

Ahoj chci si nainstalovat windows 8.1 momentálně mám windows 10 ale vždy když nabnootuju flashku vyhodí mi to chybu co jsem koukal tak se prý nedá nainstalovat z windows 10 windows 8 nevíte někdo proč nebo jestly je to pravda ? Díky moc PS: Windows mám z oficialních stránek microsoftu.

Odpovědi na otázku

Tak jednoduché to není - svěř to někomu, kdo ví co dělá :(

Jen tak mimochodem: máš taky licenci na ten W8.1? Jinak, jít z W10 na W8.1 je asi nesmysl, proč ???

Je to marný, je to marný. Jsou věci, které nevysvětlíš. Nech ho. On ví nejlépe co dělá.