» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 8

ahoj,prosím o radu:po instalaci aplikace movie maker se mi notebook na chvíli seknul, tak jsem poté odstranila instalaci, nicméně mi prakticky přestal fungovat přístup k windows - nejde jít do nastavení skrz klávesu windows, nelze zobrazit nastavení (ani když kliknu na wifi apod.). počítač nemůžu tudíž ani vypnout, jen uspat zaklapnutím. moc prosím o pomoc, jestli se to dá nějak řešit, jsem docela zoufalá. díky

Odpovědi na otázku

Použij bod obnovy z doby "před akcí". Vypadá to ale na zabordelený systém, nicméně zkus to...

Možno ti chýbajú kodeky videa. https://www.google.sk/searchSú na trhu kvalitnejšie SW balíky. Čáhni po konkurencii.

 | ChromeOS Chrome 51.0.2704.37

nevieme o aky notebook ide ale kazdy ma tlacitko na zapnutie / vypnutie (pri podrzani)skusit natvrdo vypnut a nasledne zapnut ak nepomoze obnova zo zalohy.predpokladam, ze dolezite dokumenty su zalohovane alebo aspon niekde na disku D.ak nie, pouzite live linuxu, skopirovat a urobit obnovu alebo cistu instalaciu.

díky všem za rady, zkusila jsem to obnovení a naštěstí všechno zase funguje :)