» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 8 pro aktivace

Zdravím, včera jsem provedl Windows update a dnes při spuštění notebooku na mě vyskočila hláška o aktivaci Windows a poté v pravo dole na ploše je napsáno Windows 8 Pro Build 9200. Když jsem však otevřel tento počítač, tak u Aktivace Windows je napsáno ID produktu : Není k dispozici a možnost aktivace není možná. Nevíte někdo, co s tím? Jak se toho zbavit? Díky moc.

Odpovědi na otázku

Proč bys používal Win8?

Protože ho tam mám už léta. Ne přešel jsem na 10. Ještě dodám, v nastavení počítače u Aktivace Windows - právě teď se nedá aktivovat. Pokuste se o aktivaci později.

Win8 je odpad.

On je odpad Windows obecně,

Proč používáš mrtvý systém? Upgraduj to minimálně na 8.1 (build 9600), který ještě podporu má. Ideálně rovnou na W10.Jinak to můžeš zkusit aktivovat znovu přes příkaz slui.

Chápu, no vidím to na upgrade na W10.

Budeš muset nejprve na W8.1 a potom teprve to půjde na W10.

nope. Cista instalacia win10 s tym jeho win8 cislom.

Jen pro info, W8 skončila podpora už 12.01.2016!!! U novějšího W8.1 je ještě na dva roky do 10.01.2023. Takže používat W8 je nesmysl.