» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 8, nelze se připojit k Wifi, klíč zabezpečení sítě není správný

Máme nový notebook Samsung 350E se systémem Windows 8, notebook nelze připojit k Wifi routeru Zixel P-660HW-T3. Stále se zobrazuje, že klíč zabezpečení sítě není správný, přitom správný je. Ostatní PC v domácnosti bez problémů fungují (MacBook Air, LG). Je možné, že je windows 8 s routerem nekompatibilní? Už si s tím opravdu nevíme rady.

Odpovědi na otázku

Mě to taky nejdeA mám osmičku :(