» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 8 nebrat?

Odpovědi na otázku

To jsou zase kecy...

Hm, pokud používáte cloud nebo jiná úložiště, pak to vyjde nastejno. Připojit se na internet (bez aspoň základního kryptování), je jako vše vyřvávat z okna. Tedy jinak řečeno, když mi to nevadí (jako třeba kecat v hospodě), tak si netu dále užívat.

Co bych mudroval. Doma Wokna nemám, a kde můžu, tak je omezuju. A to i z jiných důvodů.PrasatkoPee

Já zase kde můžu, tak omezuji Linux

toto je perla:"Klíče k těmto vrátkům jsou téměř jistě přístupné americké špionážní službě NSA a nejspíše také Číňanům." Ještě tam chybí marťani a Kolesa

Kolesa je bran jako samozrejmost ten uz se ani neuvadi

Tento typ sledování je už od prvních systému/počítačů připojených k netu , jen v dnešní době se to profláklo a lidi s toho dělaj nějakou novinku.To znamená : to že seš paranoidní neznamená ,že tě nikdo nesleduje.No a aby si byl anonymní tak máš jenom několik možností :1.nepřipojovat se k síti 2.naprogramovat si a udělat H/S svou vlastní ,kde budeš sám3.Koupit si nějakej vhodnej sebevražednej prostředek a odebrat se k Manitů do věčnejch lovišť.

co j hs? HeadShot?

Hardware/Software

Nejsi Ty nějak příbuzný s tím idiotem krajkonošem? Ten blaboli ty same nesmysly a i ta paranoia je stejna

Naštěstí nee ,ale je to bohužel tvrdá realita.

To nebylo na Tebe ale na tazatele, ale hlavně, dost pochybuju ze si z nějakého nasranka z Horní Dolní někdo něco vezme, takže paranoia pochopitelně není na miste

No jsem ze středu a samozřejmě nemaj si co vzít ,ale spíš než že nějaké vlády (nezmenšuji nebezpečí všemocného státu) je to že i Google nabízí (spíš pokud nevypneš) ukazování podobných stránek které sis prohlédl ,tzn. skrytá reklama a aby toho byl schopen tak tě musí šmírovat a těch příkladů je víc než jeden.

nesouhlas není ode mně , chybí mi tlačítko nevím - nechci být u tohoto příspěvku pozitivní ani negativní

tak smazat cookie.

Dneska Te s reklama otravuje kdekdo a všude možné. To sice je otravné, ale ze bych kvůli tomu mel byt paranoidni to fakt ne. krajkonos není ani tak paranoidní proto ze by se bal ze ho sleduje Velky bratr, na to je příliš hloupý, ale má PC plně kradeneho software a tak má proste bobky ze po takové zlodejske nule si hr někdo jde, to je cele

U toho krakonoše fakt nevím, jestli to není tou paranoiou (kterou navíc vnucuje všem, aby se nepřipojovali na net z Windows) nebo jestli je sám tak blbej.....protože se sám chlubil, jak koupil Windows někde na tržnici u Rákosky. Že je zloděj, víme.....ale jestli je blbej nebo trpí paranoiou, to těžko říct.

skveli web "Vlastni Hlavou", ale ked ma autor inteligentnejsiu riť ako hlavu, tak by to radsej mal pisat "Vlastnou riťou". Autor je asi byvali pisatel scifi poviedok (tam sa nikto nepyta na dokazy) a tuto deformaciu si preniesol do zurnalistiky.

Pro Tebe co máš sračky v Hlave nebude recht žádný OS, to jsem úplné vklidu

Zdrz sa tychto poznamok na moju osobu.

No nebylo pro Tebe redmonde, to bych si vživotě nedovolil. bylo to pro jakéhosi Martina, co tady plácal voloviny a jak vidím, opět to zde promázl některý z redakšních ignorantů a takhle to dopadlo. Takže ještě jednou, nebylo to na Tebe

to som si vydychol, lebo teba pokladam za spojenca. Ked to tu premazu, tak potom je z toho taky bordel, ale co uz ked sa hrame na sukromnom pieskovisku.

Nesmysl uz jen proto, ze nikdo nikoho nenuti kupovat PC s TMP cipem (vetsina ho fakt nema), ktery je urcen jako pomucka pro firemni dalkovou spravu PC. Vice info k tomu co to je treba tu - http://cs.wikipedia.org/wiki/Trusted_Platform_Module . Ano da se to zneuzit, ale to se da cokoliv.

Windows 8 je ta největší sračka na světě jaká vůbec může existovatVlastně celý Windows je něco šíleného !! Zlatý Linux nebo Mac OS

A proto je instalován do drtivé většiny počítačů........

*předinstalován a následně downgradován na Win7

Já bych to řekl spíš u Linuxu nebo Macu.

pokus o flame?

To psal nějaký paranoidní cvok, snad ještě horší než Petr Cibulka (pro neznalé, jeho obvyklá poznámka: "Ověřte si siderickým informačním kyvadlem, že všichni nynější politici pracují pro KGB/GRU!!!"). A z tazatelovy strany cítím pokus o flamewar.

Já cítím pokus , že komouši cítí šanci a mobilizují.moušský "policista" byl i v 70-80tých letech kdy se prý "všechno zlepšovalo a nebyly žádné problemy, jen fronty na banány" skutečným postrachem společnosti, nikoliv však kriminálních vrstev, z nichž významnou většinu již tehdy tvořili NEDOTKNUTELNÍ cikáni. Jít si stěžovat na vyloupení bytu, chaty, přepadení a oloupení cikány? Směšné. Soudruzi policisté vás více nebo měné slušně (podle vašeho třídního profilu a známostí na "vyšších místech" vyhodili. Pravda, nehrozilo Vám sice obvinění z "rasizmu", ale stěžovatel a potížista měl zkrátka u soudruhů z esenbé vroubek.Čím se tedy vlastně SNB zabývalo? Kromě plnění služebných úkolů pro Stb šikanováním veřejnosti. Za svých studentských let díky špatnému třísdnímu původu jsem byl každý měsíc cca 20x zadržen a "zjišťován". S trochou štěstí se to obešlo bez blokové "pořádkové" pokuty, ne vždy. Postupně jsem si cestou do školy, ze školy či za zábavou vyvinul sebezáchovný instinkt nepřetržitě sledovat celé své okolí v pásmu 360 stupňů a okamžitě zdrhat opačným směrem, do nejbližšího úkrytu. Prchání před "bezpečností" nezřídka nabylo veselých forem, kdy to "muži zákona" naprali např. do stromu, horší bylo když chytili někoho jiného kdo byl ve špatnou chváli na špatném místě a "dopustil se úprku před bezpečností". Někoho přece "chytit" museli , "to dá rozum!" Ještě horší bylo, když zjistili kdo že si to z nich střílí a zaměřili se na mě ..

A co ty o tom víš, vždyť jsi 15ti letý smrad blbý jak voštrok ZONDe ?

Vypadá to tak, že fronty se budou tvořit za každého režimu. Dříve banány, nyní se pro změnu lidé hloučkují např. na Úřadech práce. Horních deset tisíc existovalo v minulosti a nyní tomu není jinak. Zřejmě jste přehlédl důvody pro které odstoupil minulý premiér a proč se budou u nás konat předčasné volby do poslanecké sněmovny. A co se týče silových složek, tak to raději pomlčet. Copak nevíte, co se dělo tento víkend např. v Ostravě? Buď máte výpadek krátkodobé paměti či Vám chybí smysl pro realitu a snaha o objektivní hodnocení.

k nepořizování W8 mám spoustu jiných důvodů, než abych musel řešit nějaký backdoor....

Já bych je spíš varoval, aby nepoužívali nic od Googlu. Windows 8 není třeba se obávat.