Windows 8 na tabletu s ARM (Prestigio MultiPad PMP3084B)

Ahoj všem, mám na Vás dotaz, MS uvedl Win 8, který jede na x86, tak i ARM architektuře. Mám tablet Prestigio MultiPad PMP3084B s Android 2.1, ale rád bych tam hodil WIN 8. Je to možné? Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Teoreticky by to asi možné bylo. Ale kde seženeš ARM aplikace?

Spíš kde sežene Windows 8 RT

O aplikace nejde, jde mi o samotný Windows a přístup na net + filmy. To je vše. Android 2.1 na tabletu je trest.

Tak to je v pohodě, až to půjde sežeň ho.

Nemám rád ARM, podporuji x86 systémy.

To by se mi taky líbilo. Až bude W-RT dominantní systém na ARM tabletech s velkou podporou driverů různého HW a možností koupit si krabicovou verzi, tak to nebude problém. Ale zatím se dá koupit jen s novým tabletem, ostatně jako jakýkoli jiný tabletový systém.

Stejně MS píše, že kupa programů se předělávat pro ARM vůbec nebude.