» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 8 mi nespouští microsoft programy určené pro Windows 8 počínaje Store.

Operační systém Windows 8 mi nespouští microsoft programy určené právě pro Windows 8. Začalo to tím že si mi aplikace Store začala sama od sebe dělat co chtěla (mimo instalací a aktualizací), poté se mi při spouštění vypínala a tak to nakonec dělají všechny programy (mimo plochy a programů na plochu). Také když jsem si nainstaloval Avast free antivirus, celý operační systém se mi zbláznil až tak že se mi až po 2,5 hodině naskytla šance obnovy systému a já zvolil možnost částečné obnovy systému. Můžete mi prosím poradit s programy a proč má můj systém alergii na Avast ?

Odpovědi na otázku

1. Nepoužívej Avast.2. Nainstaluj si nějaký operační systém.

a) Osmičky snad jdou downgradovatb) navíc na Ulozto jsou verze jakýkoliv windows + jakýkoliv program za super ceny (většinou 0,-) nebo exitují i operační systémy, které jsou zdarma i legální zároveň

1. Hlavně si vytvářej záložní bitové kopie, obnovu body rovnou vypni. Nespolehlivé.2. Ano, ne každý SW si rozumí s W8 místo Avastu to nech na integrovaném Defenderu, díky přístupu do a nad OS, vidí vše a díky nutné ochraně NX-bit ho obejde máloco.

Je horko, tak udelej par testu, jestli je PC v poradku. Zacni memtestem.http://ulozto.cz/xfBLMkf/zive-testy-pc-zip