» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 8- čsté objevování modré smrti.

Ahoj, mám takový problem co se tce nvych windows 8 , jakmile jsem je nainstaloval vse bylo v poradku, druhy a treti den take, ale pak jsem pri restartu pocitace kdyz jsem instaloval aktualizace nebo pri vypinani ci zapinani se me objevyla modra smrt, chci podotknout ze mam legalni os zakoupeny na alza.cz, viry jsem nemel prejel jsem pc nekolika antiviry.Bios a ostatni ovladace take, jedine co jsem take zaznamenal ze pri instalaci sofwaru a ovladace na tento wifi prijimac http://www.alza.cz/tp-link-tl-wn781n-d165073... , restartoval jsem pc a zase modra smrt, jedine co mi bylo divne ze led dioda na tom prijimaci neblikala a presto fungovala, na windows 7 blikala jak o zavod ale pri instalaci w8 zhasla. Dekuji za rchle reakce, snad se to vyresi.

Odpovědi na otázku

Chci jeste dodat, ze chybova hlaska zni takto: IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL