» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 8 , 8.1

Řeším čistou instalaci Windows 8 nebo 8.1. Jde mi o to že mám noťas s WIN 8 OEM udělal jsem upgrade na WIN 8.1 a otázka zní zda mohu instalovat z DVD WIN 8.1 a samo si to nátáhne product key nebo musím nejdřív nainstalovat WIN 8 a pak upgradovat. Co bych měl tedy stahnout z http://msdn.microsoft.com/subscriptions/downloads/ za verzi pro instalaci. Díky

Odpovědi na otázku

muzes 8.1 hned, akorat pri instalaci to bude chtit nejspis 8.1 klic a 8 klic to nevezme ... po instalaci ale funguje zadani i toho klice pro 8.Je tu ale hacek. MSDN instalacky neberou OEM cisla, takze pokud pouzijes MSDN instalacku tak musis pouzit i cislo z MSDN.

Díky za radu, stejně mi přijde že je to postavený na hlavu Mrkvosoft udělá upgrade zdrama na W8.1 ale pri čistý instalaci W8.1 nesedí klíč a nebo si to klíč nenantáhne (myslím OEM verzi) tak akorát tím se.ou lidi

Peto a co Ta napadlo hladat logiku u Microsoftu? Hadam len tato nocna hodina.