» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 8 - více monitorů

Dobrý den, mám windows 8 na notebooku a kromě toho další monitor. Nastavil jsem si rozšíření monitorů, v hlavním si pustím na fulscreenu nějakou hru na vedlejším mám otevřený prohlížeč a jiné věci. Vadí mi že když kliknu myší na vedlejším třeba na ten prohlížeč tak se mi hra na hlavním minimalizuje. Nedalo by se nějak udělat abych měl ty plochy na těch monitorech úplně separované?Resp. je na to nějaká free aplikace?Děkuji

Odpovědi na otázku

Na 7mičkách to dělá stejně, když Dx3D fullscreen hra přijde o focus, jde do lišty. Pokud jedeš v okně, můžeš klikat vedle a nic se nestane, jenže máš okolo obrazu rámeček a podle nastavení i lištu OS IMHO na to žádná aplikace nebude, museli by upravit DirectX a možná taky některé aplikace. Podpora více monitorů prostě je a není, jak se komu zrovna chtělo.