» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 7

Dobrý den jde nějak bez reinstalu dát z windows 7 ultimate na home premium,abych mohl použít z notebooku oem klíč.Nechci opět instalovat znovu.

Odpovědi na otázku

Nerozumiem ti.

nelze.

Nelze

Nejsem ted u PC, ale neni tam nahodou volba povysit verzi..? Tam stacilo vlozit nove cislo a provedl se upgrade. Ted si ale nejsem jisty, jestli jde i na Ultimate..?

Ano, pomocí nástroje WAU (Windows Anytime Upgrade) který je součástí Windows.Při upgradu dojde k doinstalování částí které jsou v ultimate obsaženy.Při zahájení stačí zadat generický klíč D4F6K-QK3RD-TMVMJ-BBMRX-3MBMV Trvá to cca 5 min.Po dokončení upgradu je třeba aktivovat platným lic. klíčem pro ultimate. Připomínám, že OEM klíče pro online aktivaci nefungují. Nejlepší je použít oem generický klíč + certifikát přísl. výrobce ntb.

certifikáty+klíče zde http://tinyurl.com/y6va59td

On se ptal ale opačně, z ultimate dolů a dolů to myslím nejde.

Aha, downgrade..Tak to nevím, to asi nejde. Ale zkusil bych změnit product key > zadat generic key home premium.----------------------------------------------Ale stejně je to blbost, pokud tam už má ultimate, může si je aktivovat ultimate klíčem +certifikátem rovnou, nemusí nic downgradovat...Protože pokud má nějaký OEM klíč home premium, tak ani po čisté instalaci home premium to s ním beztak neaktivuje...

Tak ono ošetřit se dá všechno, že... Na to se ale neptal.A proč by to po čisté instalaci nemohl aktivovat nějakým oem home premium klíčem? Podle mě mohl... Na to se ale taky neptal.

Klíčem ze štítku jo, v nejhorším telefonicky, ale pokud má vytažený OEM klíč nějakou utilitou (a to je hádám tento případ), tak je pro online aktivaci nepoužitelný, jedině offline spolu s certifikátem...

Tak blbej snad není

Oops, tak jsem taky cetl spatne...ja bral ze chce povysit verzi...

Nelze otevřít jako archiv.

Co neze otevřít jako archiv?

Certifikáty a SLIC tabulky (pokud jsou potřeba):https://forums.mydigitallife.net/threads/oa-2-x-slic-oemce... Klíče výrobce k certifikátům:https://forums.mydigitallife.net/threads/windows-loader-do... soubor Keys.iniDalší klíče jde najít tu na poradně, třeba na Windows Server 2016 Datacenter (SLIC DELL 2.4) tu dával myslím odkaz Hloupý Honza.