» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 7

Zdravím kde stáhnu originál Windows 7 home premium?Z Microsoft už nejde stáhnout

Odpovědi na otázku

Ulozto.cz

ulozto.cz je špatná odpověď, tazatel chce original přímo od Microsoftuhttps://heidoc.net/joomla/technology-science...

omlouvám se, Win7 už není ke stažení

Pokud vím, tak Microsoft už oficiální stažení Windows 7 neposkytuje. Product Key z Windows 7 by ale měl fungovat i pro stažení Windows 10.

No to je fakt rada jak noha. On chce sedmicky a ty mu cpes polofunkcni desitky.

Naopak, on mu nabízí řešení v podobě moderního aktuálního systému místo končících a zastaralých sedmiček.

Máš "pravdu" - ponúka mu moderný aktuálny, ale napoly funkčný OS, ktorý sa aktualizuje 2x ročne do nefunkčnosti, miesto zastaralého neaktuálneho, ale plne funkčného OS, ktorý berie len "záplaty".

možná to bude znít divně, ale spousta lidí o tenhle "úžasný" systém nestojí.

Taky bych nestál, kdyby MS nechtěl za dva roky Windows 7 "odpískat".

dva roky je pořád dlouhá doba a navíc nikdo netvrdí, že pak přestanou W7 fungovat.

Tak to víš poněkud špatně.Zde je možné stáhnout originál ISO Win 7 https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/w... Teď jsem to zkoušel. K tomu stačí jen zadat klíč z DVD, které uživatel zakoupil. A je naprosto jedno, jestli jde o OEM nebo FPP licenci.. Na tom webu nebude fungovat klíč ze štítku na notebooku.*Každý průměrně inteligentní uživatel, který nějaký ten pátek Win 7 používá, má originální ISO Win 7 uložené na externím disku.. nebo někde v cloudu. Ostatně, stažení originálu bylo ještě nedávno možné utilitkou z webu heidoc.net. Kdo po celou tu dobu spal a jaksi nebyl to ISO schopen si v klídku stáhnout a uložit jej na externí disk, pak je to jeho problém.. Windows 7 pojedou ještě 2 roky naprosto v pohodě a jsou stále využívané i ve firemním prostředí. Kdo pomlouvá Win 7, upadl nejspíš hned několikrát za sebou na hlavu..

Já teda poslední verzi nezkoušel, ale tu co mám, mi Windows 7 ke stažení nabízí: https://i.imgur.com/3F91t6D.png

Tady by to pořád jít mělo(žádný warez): https://tb.rg-adguard.net/dump.html

Jde. Ultimate furt funguje a pak stačí smazat ei.cfg