» Poradna » Programy

Windows 7

Mám problém s Windows 7 Home Premium po startu PC mi hlásí že mám nelegální kopii asi a nejde mi to už aktivovat.Nevíte jak to spravit ? Dřív mi to fungovalo normál ,a ted mi to zase hlási že jsem se stal obětí nelegální kopie

Odpovědi na otázku

dulezity je jestli se to zobrazuje jen po startu a pak nic, anebo je to na plose vpravo a je to tam i po nasledujicim resetu

to jsem tam měl prve jak píšeš vpravo bíle napsáno a měl jsem černou plochu. A ted to tam nemám ,ale když zase dám na tento počítač pravým tak tam nemám vůbec že windows je aktuální ,ani že vyprší nic

a kdyz to ted resetujes tak co ? jinak jeste takhle po prihlaseni k uctu vyskoci na tebe jeste dalsi hlaska ?

mozna by to vypadalo na to ze nejaky program zmrvil celou aktivaci uvnitr W7

chce to vypnout aktualizace . .
jinak tohle mi taky delalo u jednoho systemu s verzi 7600 proste tam ve vlastnostech nebylo nic, watermark na plose nebyl, plocha necernala, jen v tech vlastnostech tam nebylo nic, win bylo samozrejme tak ze fungovalo na furt (ne 30 dni) - to si muzes overit tak ze si zmenis v bios datum

a je to verze 7600 neni to nejaka predfinalni ? (i tak takova muze fungovat skvele)

když to resetuju ,tak mi to už nevyskočí a funguje mi to v pohodě právě jen mi to prve napsalo ,tak jsem něco dělal s aktivátorem ,a ted je to asi v klidu .Akorát ten status nemůžu zjistit jestli je windows aktivní to mi tam neukazuje ,ale tak hlavně že to jede :o) to je verze stažená z cztorrent a prostě to je Windows 7 86x 64x a je tam Home Premium , Professional, Ultimate

jako já to měl aktivovaný ,a když jsem zapl pc tak na mě vyskočilo okno že jsem se stal asi nějakou obětí viš ,ale když jsem dal tento počítač ,tak tam jsem měl že to mám aktivovaný

nj, windouz. snad bys nechtel, aby to za ty prachy taky fungovalo

no ale mel jsi to crackly ne ?

ano přes takovej aktivátor ,ale do té doby mi to jelo bez problému

martine

do googlu si napiš slovo remove
a za něj wat

tento program řeší tvůj problém

no jo tak to je ,,spatny crack" < a to jeste v tom lepsim pripade buhvi co to se systemem dela

treba ja mam jeden co byl na verzi W7 - 7000 a tuto i dalsi verze ,,osefoval" skvele ale bylo to tak ze tam nebylo nic videt, asi jako ted u tebe, bacha na to na Googlu vetsinou spise sezenes neco co ti to komplet zmrvi, taky neni jisty jestli se to za 30 (ci 90) dni nevypne . .
na W7-7100 fungovala taky dobre (Win bylo ,,na furt") ale vyskakovala po prihlaseni jedna hlaska ktera trvala vzdycky 12 sekund, pak se to mohlo odskrtnou, na tu finalni verzi to uz nefungovalo, resp to zmrvilo, problem je taky to ze ono to treba 30 dni bezi relativne dobre a pak to zacne blbnout,
rekl bych ze tento zpusob ,,aktivace" pouzivaji hodne tvurci mallware, trojanu a dalsiho smeti,
ono to chvili vypada ze to jde ,,na furt" ale jen to zmrvi neco v jadre a v systemu mezitim radi vesele mallware

pak taky presne pred rokem byla vydana jedna aktualizace ktera mela zacelit do tehdejsi doby ty znamy mista ,,prolomeni" takze kdyz ti to jde tak tam nesmis mit automaticky aktualizace, ci si je vybirat

Tak předně, vím jenom o 2 způsobech jak zprovoznit stažený Windows 7. Tou jednou je podpora ze strany BIOSu a potom se to nechá v klidu a legálně aktivovat.Tou druhou je aktivátor (tvůj případ),ten sám o sobě mění zavaděč systému i profil kterým se systém spouští,kromě faktu,že polovina aktivátorů pro W7 otevírá zadní vrátka do systému pro kde co,je tu ještě jeden problém,některé aktualizace průběžně procházejí systém a záplatují možnosti jak obejít aktivaci nelegálně.Pokud chceš krást,tak se to buď nauč pořádně nebo si alespoň vypni automatické aktualizace a kontroluj (ručně) které se ti vlastně instalují

otviraji zadni vratka - jak jako otviraji ? rekl bych ze nic neotviraji a primo ty programy ktere se tvari ze jsou aktivatory (a taky ze jsou vetsinou plne funkcnimi) jsou zaroven spywarem a cervem
nejlepsi je asi pouzivat ty bety verze bez aktivatoru

I to je možné,ale jeden aktivátor pro W7 jsem dělal (po aktualizacích od MS už teď nefunguje,bylo to na RC verzi) a je nutné obejít několik zabezpečení v systému,která prostě nelze vypnout,tím se otevře několik možných průniků do systémy přes DLL

Rover623:Podle toho,co píše tazatel,se vsadím,že si stáhnul předaktivovanou verzi a ještě tam narval crack.Tudíž,jak bylo tebou již řečeno:Pokud chceš krást,tak se to buď nauč pořádně nebo si alespoň vypni automatické aktualizace a kontroluj (ručně) které se ti vlastně instalují.

To je právě ten problém předaktivované W7 fungují jen když je v BIOSu podpora pro SLIC 2,pokud tuhle podporu tazatel v BIOSu nemá musí i na předaktivované Windows použít aktivátor

noX1000:Táhni do ha_jzlu zmetku a nevopruzuj!Nikdo tady neni zvědavej na ty tvoje ubohosti.