» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 7 x Windows 8.1.?

Caute lidi budu mit hrsi vykon (ve hrach) stabilitu (v applikacich) atak. ? a c rikate na tento clanek? http://www.itpro.co.uk/desktop-software/21919/wi...

Odpovědi na otázku

chýbat ti písmenko "o", mal by si sa obrátiť na ZOO, kde chovajú stáda, ba húfy, či hejná hrochov.

blbne mi pismenko "o" tak proc to komentujes kdyz nepomuzes debile???

k k te, sme na tom rovnako.

Výkon budeš mít stejný.Je to, jak píšou v tom článku.W8.1 je service pack pro W7Jakou budeš mít stabilitu a výkon je záležitostí ovladačů, ne Windows.V tom mají ale W7 navrch, protože tu jsou déle a jsou starší.Pro domácí použití bych osobně spíše doporučoval W8.1 protože je rychlejší už jen start.Ve firemním prostředí zase vedou starší W7A to je vše.Kromě spousty předsudků, které uživatele nakydali na W8.1 protože má nabídky jinde a obsahuje diskutabilní dlaždice.Počkejme pár měsíců, či rok a pak už to budou W10, snad plně použitelné.Budou obsahovat zase nabídku Start, tak masy nebudou mrčet.