» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 7 x Windows 10

Dobré ráno, dostala jsem ntb jako dárek, ale majitel ho koupil s OS windows 10 ale byl nespokojený tak si tam stáhl Windows 7. A jelikož jsem chtěla zpátky Windows 10, tak jsem si ho nainstalovala, to se mi podařilo, ale zůstala tam i Windows 7 a teď se to bije. V ntb jsem našla nějaký soubory pod názvem Windows 7, ale jestli stačí je jen odinstalovat to nevím. Jsem schopná někomu přes aplikaci ho pustit do mého ntb, aby mi pomohl. Děkuji za pomoct.

Odpovědi na otázku

Nejjednodušší bude spustit znovu instalaci W10 a při volbě disku odstranit oddíly, nebo systémový oddíl s tou směsí W7a10 zformátovat. Tu míchanici do rozumného stavu už nedostanete.

Vymazat celý disk a začít na čisto.