» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 7 weather gadget nejde

Zdravím, z ničeho nic mi přestal fungovat gadget pro počasí na ploše (Win7) a píše to jenom, že ke službě se nelze připojit...nevíte kde je zakopanej pes?

Odpovědi na otázku

Ten problém som mal aj ja a tiež som to nevedel vyriešiť a ani tu mi nikto nevedel poradiť. Stalo sa mi to v tedy keď som reinštaloval windows 7, no napokon mi pomohla jedna jediná vec a to je tá, že som si zohnal iné inštalačné medium a windows znova reinštaloval a od vtedy problém úplne zmizol a počasie funguje na 100%

presne tento istý problém som mal aj ja skúsil som stiahnúť gaggets pre Windows 8 a weather zase idú

Už se to tu řešilo milionkrát... MS prostě už nepodporuje gadgety od určité aktualizace... takže smůla... buď najdi nějakou neoficiální službu nebo se koukni z okna Přeinstalace nepomůže, pokud nechceš mít natrvalo vypnuté systémové updaty...

Blbosť čo si napísal, ako že mne to počasie funguje na 100% a to mi po reinštalovaí stiahlo všetky dostupné aktualizácie pre windows 7. "MS prostě už nepodporuje gadgety od určité aktualizace" to vôbec nieje tak pretože tá miniaplikácia nešla hneď po čerstvom nainštalovaní windowsu tak že žiadna aktualizácia tomu vôbec nebráni. Pomohlo mi len iné inštalačné médium a počiasie fičí od vtedy stále.

niekedy toto sposobi ina aplikacia (napr. Steam). spusti Internet Explorer a v menu Nastroje klikni na polozku Pracovat v rezime offline. Hned potom urob to iste aby si offline rezim zrusil. restartuj pc a gadget by mal fungovat.

Fuj, to používáš, to už snad nikdo. Vítej v nové době.

co je špatný na gadgetu?

Dalsi, co bydli v zemljance..?To opravdu nechapu...

Před 3 dny mi to taky přestalo komunikovat a nejen počasí, měna s aktuálním kurzem je taky nedostupná... Zapnutí a vypnutí miniaplikací v programech nepomůže. MS přechází na podporu aplikací pro W8 stažených či koupených z MS obchodu

Mam rovnaky problem. Ke sluzbe se nelze pripojit. Nejde to odvcera asi od obeda. Len rano 7.3. o 5.00 to este islo. Asi server naozaj nejde.

Zabudol som napisat, mam Windows 7 SP1 64bit a vsetky aktualizacie.

Chvalabohu, uz mi to ide.

Mě taky nefunguje, už asi týden, ale jen pro Jihomoravský kraj. Když zadám jiný město, tak počasí funguje. Nechápu...

ja jsem to vyresil staci stahnou toto http://www.in-pocasi.cz/gadget/