» Poradna » Programy

Windows 7: už testujete SP1 Release Candidate?

Tak co pánové? Už testujete SP1 Release Candidate ve svých Windows 7? Podělte se o zkušenosti. Šlape Vám všechno?

//Upraven titulek. Pište je prosím přesněji

Odpovědi na otázku

Dynamic Memory a RemoteFX což jsou jediine dvě novinky nejsou důvodem - aspon pro mne si nahazovat tu sbirku zaplat.Vždyt je mam i ted a pokud se obejdu bez těchto dvou věcí - obejdu tak to ani jako experiment ve virtualu není zajimavý.

Tomu samozřejmě rozumím. Jen nevím, co ale vše SP1 obsahuje, když na 64 bitový systém je jeho velikost hodně přes 800MB....Však ve Windows Update jich zdaleka takové množství není.

No tak 800 mega není problem...Co obsahuje je jasně popsaný - zaplaty co vyšly+to co jsem popsal.Nic víc.
A že není 800MB dosud?No zaleží na uhlu pohledu - kritické určitě ne,zaplaty i s zaplatami pro MS produkty určiitě o hodně,hodně víc.Je to věc jednoho zatržitka při volbě co povolit ve windows update.

je nutne wga

ano.

Samozřejmě že je nutné pro někoho, ale ne pro mne. Zatím se budu chovat - a chovám - přesně stejně tak, jak jsem se choval u WXP. Tedy absolutní zákaz aktualizací, který poruším u NEZBYTNĚ nutných - pokud takové budou, přičemž si nezbytnost stejně určím sám (proto počet aktualizací na WZP je u mne 6 či 7, teď to nevím přesně a je to stejně zajímavé pouze tím minimálním počtem). Pokud budou začleněny do OS - což je obrovský rozdíl od běžně stahovaných a spouštěných (stav a čistota OS je naprosto dominantní), velký rozdíl od jejich souhrnného vydání a o něco menší rozdíl při použití prostředků typu nLite - snad vezmu. Ale trend bude přesně stejný jako u WXP - NEBRAT. Že se to vyplatilo snad nemusím zdůrazňovat. Pokud by někdo např. chtěl vědět, která aktualizace prolezla mým sítkem, tak prosím. Např. aktualizace, která umožňuje použití WPA2.

Ano, s tím mohu souhlasit. Ale je třeba si uvědomit, že bez SP ztácí OS systém dříve podporu od Microsoftu. Právě na Windows XP je to názorně vidět, protože ten je bez posledního či předposledního SP už mrtev.

Také souhlas a zároveň připomínka. Vůbec není "mrtvej", je živej až příliš a zcela bez problémů.

Jen doplním vlastní názor. Živ je minimálně s SP2. Jinak ale na XP nedám dopustit, ještě před týdnem jsem je požíval k mé plné spokojenosti. Na jiném místě se zde zmiňuji o jejich geniální jednoduchosti na rozdíl od Visty či Windows 7. Nicméně mám rád občasnou změnu, tak jsem nahodil něco novějšího. Nevylučuji, že až mě ty omalovánky omrzí, půjdou XP z5.

SP je v poho změnte si jeden klič v regu a nebudete se stačit divit Jo a až vas omalovanky přestanou bavit - sežente si core 2008.Omalovánky a vzapětí ,že jsou seven složite ,tak je provozujte bez grafickeho rozhraní.
Naopak konečně něco kde nemusím použivat X věcí od sysinternals protože to mají v sobě v zakladu - díky tomu že je koupil MS a v Seven je to už poznat.

Věřte mi, že vím velmi dobře, kde se dá Aero vypnout. Dělal jsem to pár roků na Vistách. Přesto, že většině uživatelům slovo Vista připomíná nepovedený OS, já jsem s ním byl naprosto spokojen. Jen říkám a to platí v omezené míře i pro W7, že je tam spousta zbytečností, což v XP není. V tom je tento systém nedostižný. Bohužel, Windows 7 jsou už jen evolucí Visty. Pro mě jsou sedmičky jen optimalizované Visty. Snad přijde revoluce až s uvedením Windows 8.

hej Pepo jak se jednoduse vypina to aero ! ?

me od ledna 2009 ve windows 7 7000 slapalo vsecko, 7100 taktez vsecko, 7600 take uz pres rok a neco slape vsecko je to povedeny konecne ten Vista vypada tak jak mel od zacatku s tim sp2(=w7) bohuzel testovat se zatim neda neni na to klic

Hele doktore, tak tomu vskutku věřím. Ale víš co? Já jdu raději za holkama, těm jsou nějaký Windows ukradený......

to je fakt nez se s tim takhle furt sr.* ale co ma rikat takovej linuxak ?

hele a prosimte kde se jednoduse vypina to aero ?

Jo není Aero, jako Aero. Jedno je taky ve Vodochodech

to je pravda v tech vodochodech jsem byl asi pred 12cti lety na soukrome exkurzi a meli tam jednu l39tku od nekdud ze syrie rozstrilenou

Njn, když ty lidičky musí neustále mezi sebou válčit. A nejúsměvnější na tom je skutečnost, že každá válčící strana má svoji pravdu. Aero je známé hlavně svoji L159.....

Nic, Linuxákům je Mrkvosoft u zadku jako celek. A pokud mi XP fungují, včetně HW a aplikací, nevidím důvod k nějakým zhovadilým upgradům. Dnes mi volal známý z Austrálie. Upgradoval VoIP klienta a teď mu VoIP nefunguje, takže udělal downgrade na původní verzi, čímž problém vyřešil.

V Australii sa musi instalovat VoIP hore nohami.