» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 7 se při startu restartuje

Zdravím, dnes ráno jsem zapl PC ale při načítáním Windows loga zčerná obrazovka a PC se resetuje. Když v načítání zmáčknu F8 a vyberu Safe mode tak to samé. Nedostanu se ani na plochu.HwGK - AMD HD 7850 1GBProcesor - Intel Core 2 Quad Q9500 2.83GhzRam - 7GB HDD - 250GBMotherboard - HP Compaq dx2400 Micro

Odpovědi na otázku

Vadná RAM, HDD či MB. Můžeš si vybrat. Udělej testy RAM a test povrchu disku. Pak se uvidí. ☺

Skrze načítací menu jsem udělal diagnostiku a ram, procesor i HDD jsem v pořádku.

Vyřešeno.Stačilo spustit systém pouze s 2GB ram.Poté ho znovu vypnout a spustit kompletně osazené RAMky.

To si nemyslím. Za chvíli budeš zpět. ☺