» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 7 reinstalace

Mám tak neuvěřitelnej za****ej windows 7 v místním disku C:/ , že se mi sotva zapne... Mohu se zeptat, jak se dá w7 reinstalovat? a o jaká data příjdu ? (hádám, že se disk zformátuje.)

Odpovědi na otázku

To je jasný že o data přijdeš pokud si je někam nepřekopiruješ třeba na flešku nebo si je nahraj na uložto.cz a dej k tomu heslo.Jinač podle tvého psaní bys to měl raději přenechat na někom kdo už párkrát přeinstaloval Windows nebo tomu kdo ví co dělá.Jinaš pokud bys ses do toho pouštěl tak ti to napišu velice jednoduše abys to pochopil jo1)Vlož instalační medium do mechaniky2)Mělo by ti to nabootovat samo tedy pokud nemáš v BIOSU vyple bootovaní z mechaniky3)Potom by se ti mělo ukazat instalační program a tam položka Instalovat na to klikneš a potom se budeš postupovat podle pokynů až se dostaneš do "fáze" kde budeš mit kam to chceš nainstalovat tak zruš všechny oddily a vytvoř nové nejlepe 2 (1.oddil pro systém,2 oddil pro data) a potom zase postupuj podle pokynů 4)Až budeš mít nainstalovaný systém tak doinstaluj potřebný ovladače/aplikace otestuj a udělej zálohy do VHD Myslím že to je k pochopení

to jako musím koupit instalační disk W7 :C? W7 jsem tam měl už co jsem ho koupil

Kupovat nemusíš. Stačí sehnat - půjčit od kámoše nebo stáhnot z netu. K aktivaci použiješ číslo ze štítku na spodku ntb.

Ne na PC máš někde vylepený licenční štítek ne?Tak si od někoho pujč instalační disk a potom použiješ svůj licenční klíč Ale podle tvého psaní to radějí přenech někomu kdo už přeinstaloval Windows!

O data prijde, pokud da ten HDD formatovat. Pokud to jenom reinstaluje, data zustanou.

pokut se dostanes aspon na plohu nedo na internet nes bich neco preintalovaval tak bich viskousel procistit disk http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemo... tokut to nepomochlo as pak bis poutil preinstalaci

lukas ty se nauč česky protože to je katastrofa!

navíc CCleaner mi je k h*vnu... Používal jsem spostu věcí, jako třeba app pro Custom skiny... to CCleaner nevyčistí a navíc mám licenci na IObit systemcare

začni tu: http://www.instalace-windows.cz/ak to nepochopiš ser TY nato