» Poradna » Programy

Windows 7 RC zaseknutí instalace

Zdravím chci se zeptat jestli neměl někdo podobný problém....

Ze stránek Microsoftu jsem si stáhnul Windows 7 RC ENG.Instalace proběhla v pořádku až na poslední krok (COMPLETING...) v tomto bodě se instalace zasekla.Stalo se mi to již kdysi s instalací W7 BETA a teď s RC také. Nechal jsem poslední krok běžet přes 3 hodiny ale asi se instalace opravdu zaseknula v tomto bodě. Systém jsem instaloval na druhou část(jinou než Win. Vista) rozděleného disku.

Konfigurace:

Notebook
AMD Turion 64 (2.0 GHz)
1GB RAM
grafika sdílená
současný systém Win Vista Basic

Odpovědi na otázku

Jenom bych doplnil že se jedná o 32bit verzi Win7 RC což si myslím by neměl být problém....

Udělej si jinéDVD,nejspíš se tam při vypalování něco poondilo.

kdoví jestli to máš komplet stažený..

nebude to o tom. mne sa toto stáva aj pri overených inštalačkách XP a nie len mne! inštalácia sa zastaví na údaji 39 minút do konca už na piatej zostave

Kup si vidle, ty zapichni do hnoje a pude pak hnůj nabrat a až se to naučíš, tak si kup něco jako počítač a nauč se s ním dělat mimo OS....

Nějakej chytrej...ale děkuju Theseusi za konstruktivní odpověď....Hodně sem si z toho odnesl jinak řekl bych to bude dobře staženo i vypáleno jak jsem již zmínil stalo se mně to i kdysi s verzí 7.0 BETA zdá se mně to jako problém HW.