» Poradna » Programy

Windows 7 pro majetné, Windows 8 pro nás ostatní.

Jaký máte na to názor ? Domnívám se, že Vista byla pro bohaté snoby, kteří si to mohli finančně dovolit přejít z Win XP, ukázalo se, že Vista byla nedotažená a trpěla spoustou nedostatků. Windows 7 se zdá, že je poprvé lepší než XP-éčko, jenže je tu bariéra peněz, né každý si může finačně dovolit koupit nový operační systém, navíc hodně lidí má ještě staré PC a s Windows 7 by potřebovala navýšit RAM paměti, popř. dokoupit výkonější grafiku a to vše stojí nemalé peníze. Většina národa, žije z malého českého platu a většina lidí opravdu musí hodně zvažovat do čeho bude své poctivě a tvrdě našetřené koruny investovat.

Vzhledem k tomu, že podpora Windows XP ještě pár let bude fungovat, vidím jako naprosto zbytečné kupovat Windows 7. My chudí a obyčejní úplně dole, budeme zatím trpělivě spořit koruny až na Windows 8 a je mi jedno, že zámožní jedinci se budou chlubit, že už jedou na Windows 7. Někdo ten vývoj technologii zaplatit musí, ať to zaplatí nejdřív ti prachatí, co na to mají.

Mě zatím stačí Windows XP k fungování internetu, mailu, ICQ, Skype a k internetovým seznamkám Lide.cz, Stesti.cz, Libimseti.cz a Facebooku, abych našel i já svoji lásku a nebyl sám.

Odpovědi na otázku

to je sice pěkný ale zas tak drahe win7 nejsou win 8 budou a to možna až za dva roky

na kupu PC ci notebooku myslim nemusis byt "zamozny". Ak si urcis priority vo vydavkoch a rozumne hospodaris tak to nie je ziadny extra problem v urcitom casovom horizonte pri dnesbych cenac zakupit si novy stroj ci operacny system.
P.S.
Ani ja sa necitim nejako "zamozny" a dve deti aj ja mame svoje "stroje" a legalne systemy, nehladujeme a nebehame otrhani.

Ty dvě tečky za Pavel tam pro ty se dovtípí?

Libuna Petrášková. :D

.....ka

Tak si ty windows stáhni zdarma.. Pokud neumíš, nějaký známý určo umí. omg ti lidi jsou neschopní :D

Někteří lidé jsou možná neschopní, ale někteří lidé jsou především slušní a raději budou využívat starší a legální OS než ukradenou novinku.

Kazzane, tebe nespálili v kostce?

Ne, to byl jmenovec s "jednoduchým z"

Myslím že s touhle politikou myšlení, budeš sám nadosmrti, v horším případě vyfasuješ někoho na ksichtoknize

Pavel.o, Renato, Milane, Libuno a další, nedávno jsi tady řešil, jestli máš koupit dobrou akustickou kytaru nebo Windows 7. Co čekáš, že se dozvíš teď? Tohle neřeš, věnuj se dál diskrétnímu sledování holek webovou kamerou.

Pavel..: ,,navíc hodně lidí má ještě staré PC a s Windows 7 by potřebovala navýšit RAM paměti, popř. dokoupit výkonější grafiku a to vše stojí nemalé peníze,, Joudo,však ty W7 jedou skoro na všem,co bys chtél ty prde.

2 Pavel: bavíš se nad těma troubama, co Ti to žerou . To víš, 13ti leté děti ješte nepoznají, když si někdo dělá srandu.