» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 7 přihlášení

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat, mám počítač s Windows 7 a měl jsem nějakou příhodu, a počítač se začal obnovovat. Po obnovení byl disk v době kdy ho měl můj bratranec, nějak 4 roky zpátky, a měl tam jeho přihlašovací údaje, které si bohužel nepamatuje. Koukal jsem se na jiné články, ale moc chytrý z nich nejsem, nikde jsem nenašel správné řešení. Takže shrnutí: Potřeboval bych prolomit heslo do Windows 7 ☺ Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

gugl-zabudnute heslo windows 7čas vyhľadávania 0,6secpribližný počet výsledkov 1290

Ano je zde miliardy článků, ale všechny mi jsou k ničemu 😏 Nemám možnost vypalování na CD a ani možnost připojení PC do Internetu 😏😊 Takže 1290 článků k ničemu. Děkuji

čistá instalace...

Požádej souseda, ať ti vypomůže se stažením nástroje Lazesoft a ať jej rovnou připraví flešku. Tou připravenou fleškou nabototuješ v tom tvým stroji a provedeš reset hesla..

Děkuji, pomohlo, případ vyřešen! 😊

Takže sem píšeš z kelímku napojeného na napnutú šnúru? Doba a technológie moderného Internetu neskutočne pokročila. Technický nákres kvantového spinu elektrónov v superpozícii: http://st.depositphotos.com/2007325/4384/i/950/deposi...