» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 7 nenalezl ovladače

Zdravím,mám Windows 7 64 bit a asi před týdnem mi Windows nechce nalézt ovladače. Když tam připojím fotoaparát tak to chvíli hledá a pak napíše že nebyly nalezeny, ve Správci zařízení jsou se žlutým vykřičníkem a když to zkusím vyhledat změny tak ten samý výsledek. Dělá to už i když připojím Flashku. Nevíte někdo co s tím ?

Odpovědi na otázku

Nevím používej W8 ze kterého píšeš. Pokud je zařízení v daném OS podporováno a dříve nebyl problém pak jsi něco s OS provedl.> Byl zavirován a léčen to řeš bitovou kopií, léčení není 100%.> Byl čištěn nebo "RAM boosterován" to nikdy nedělej pak už není stabilní a kupa věci v něm nehraje.> Byl instalován problematický SW třetí strany např. hledač ovladačů.Atd.

Buď špatný ovladač USB nebo špatný port/konektor USB, případně nedostatečné napájení USB portu. Máš tam vícero USB portů? Zkoušel jsi zařízení i v jiných? Dělají to všechny?

ano, dělají to všechny porty

Soudě dle této slohové práci se ani není čemu divit.

díky, ale na tohle jsem se neptal

Zkus ve Správci zařízení odebrat úplně všechno, co je na USB a nechat znovu najít. Docela často to pomůže. Pozor ale, přestane fungovat odebraná USB myš, takže je dobré na tuto operaci připojit myš PS2 (máš-li ji a máš-li konektor PS2).

dobře, zkusím