» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 7 nefunguje wifi

Ahoj mam problem. Mam notebook packard bell a v něm windows 7 do teď jelo vše ok žena mi utřela na noteboku prach a od te doby mi nefunguje wifi nechce se připojit určitě hadrem zmačkla nějakou zkratku ale klavesnici jak se vypíná wi fi to není mam jí zaplou ale nepřipojí se píše mi to že windows se nemohl připojit k síti. Jinak zbytek věcí přez wifi funguje(tablety mobily) prosím pomoct. Řeště prosím problem s wi fi děkuji. Ne ostatní ....

Odpovědi na otázku

Posypat zpátky tím prachem - ale musí to být ten stejný.Použít bod obnovy.Zjistit (z návodu) kterým tlačítkem (kombinací kláves) se wi-fi zapíná.Zkus Fn+F3

To právě nejde fn + f3 se normálně zapíná nebo vypíná ale já mam buď vypnuto u hodin dole v rohu buď vypnuto přeškrtlé a nebo zapnuto a vyhledává točí se tam kolečko a windows se nemuže připojit. 😐

Vidi ten pocitac vobec nejake siete (napriklad tie od susedov) ?

Ano vidí vidí umi tu mou jen se připojuje dlouho a pak napíše že má problem se připojit a nabídne mi poradce při potížích a ten mi nepomuže

Vymaž tu tvoji wifi (SSID) ze seznamu, kterou má win7 v nastavení zapamatovanou. Pak dej znovu vyhledat sítě a připoj se na tu svou. Budeš muset znovu zadat heslo.Mělo by to jet.

Asi ti nezbude nic jinýho, než proštudovat manuál.. Fn + F1 .. a vyčkat

Může to být třeba i takto: Fn +F2No, prostě pakárna..

Už jsem to vyřešil obnova systému z rána to zachranila uf ale děkuji za pomoc.