» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 7 na jiný disk

Zdravím,neví někdo jak přesunout Windows 7 na jiný HDD? Nebo jak rozšířit disk s Windows 7 tím že spojím dva disky do hromady?

Odpovědi na otázku

Presunut - klonovat disk. Spojit dva fyzicke disky ci iba oddiely?

Oddíly

Pokial nemas na to nejaky software, tak v spravcovi zariadeni sa to da spravit.

To mě napadlo,ale nejde to.

No tak hlavně musíte nejdříve ten druhý oddíl zrušit, tím vznikne prázdné místo a o to pak rozšíříte ten první oddíl.

No z běžícího systému to neuděláš - nabootuj aplikaci pro práci s oddíly (třeba minitool).http://www.minitool.com/partition-manager/partiti...

Ale i pod běžícím OS (Win7 a novější) jde dělat základní operace zmenšování / zvětšování a logicky i vytváření a mazání oddílů, pomocí integrovaného nástroje pro správu disků