» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 7 a Windows 10

Zdravím , chci se zeptat nainstalovala jsem si windows 7 64x profi a ráda bych přešla na windows 10 , teď mi to vyhledalo na W7 přes 300 aktualizací +/- bohužel se mi to neinstaluje a ani nestahuje je tam furt 0 dočetla jsem se že to vyřeší aktualizace KB3102810 ale bohužel ani to nepomohlo akorát to furt něco vyhledáva.... a tak mě napadlo jestli by šlo se na ty aktualizace vykašlat a rovnou přejít na W10 kde naivně doufám mi nabídnou všechny potřebné aktualizace a vás se chci zeptat zda, se dá bezproblému přejit a nebo je lepší udělat nějak ty aktualizace a až potom přeji na W10 Děkuji za odpověďi.

Odpovědi na otázku

Pokud máte k dispozici externí disk, zkopírujte si na něj všechna svá data a proveďte čistou instalaci. Systém pak bude fungovat líp a data můžete jednoduše stáhnout z externího disku.

Jo to chvilku bude trvat a trpelivost je na miste.Tolik aktualizaci nejde hned stahnout a instalovat.Me to trvalo na notebooku pres wifi celej den.

Ale muzes je zrusit ty aktualizace a nainstalovat jen tu pro ubgrade.KB3035583

Jo a je teda potreba ten Service Pack 1 http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/operacn...

Aktualizace zastavis,pust prikazovy radek jako spravce a tam napis nebo zkopiruj Net stop wuauserv a enter.

Pokud je systém Win 7 aktivní tak přejdi.Poslední dobou lidé hlásí problém s aktualizacemi Win 7 i já jsem z tohoto důvodu přešel. Na NB kde doposud nebyl problém tak před měsícem aktual 0%Je to bordel Microsoftu !

Udelej to takhle https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/w... stahni si ISO tim nastrojem,ale napred se podivej zda mas win.7 aktivovan,pravym mysi na tento pocitat,vlastnosti a dole to mas zda je aktivovan.Pokud ne,tak klikni zmenit produc key a tam dej ten s win.7 a aktivuj to tim dalsi.

Aktualizace nejsou třeba. Stačí i holá instalace Win7 SP1 z DVD, která je aktivovaná. Pak se to dá hned přeplácnout Win10. ☺

Ono je toho zřejmě dle vašeho vkusu popsáno málo,žehttp://www.zive.cz/clanky/jak-nainstalovat-w...

nebo udělej normálně čistou instalaci a pro aktivaci použij product key z COA Windows 7. Hlavně musíš dodržet správnou verzi - Pro>Pro nebo Home>Home; na 32 a 64 bit nezáleží.

nebo udělej normálně čistou instalaci Windows 10 .......