» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 7 a NET. Framework

Zdravím, pořídil jsem jetou Toshibu satellite, a mám problém s instalací NET frameworku, potřebuju ho na chod nějakých programů, včetně toolu na ovládání třeba funkčních kláves, ale jde mi nainstalovat jen 3.5, vyšší nejdou...napíše mi to, že nelze nainstalovat na můj operační systém, ale když jsem přesně tento systém měl na bývalém Aceru tak tam NET šel, a programy, které chci spustit tady mi tam taky jely, jinak je to model Satellite S50 B je dělaný na win, byly tam desítky, ale ty tam nechci, protože je jednak nechci ze zásady, a jednak na ně nejsou uvolněné důležité drivery....poprvé v životě jsem dokonce nechal nainstalovat všechny aktualizace..ale nepomohlo, poradíte ?

Odpovědi na otázku

Zkontrolovat zda je nainstalovan Windows 7 SP2, pokud ani, zkontrolovat, ze jsou nainstalovane vsechny aktualizace OS.

Možná by pomohl .NET redistributable:https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx

zkusil jsem, nepomohlo....ale zjistil jsem že nemám nainstalovanou verzi win z SP2....tak ji tam teď hodím a uvidím...

A vieš ty vôbec, čo ten SP2 pre Win7 je? Oficiálne existuje SP1. SP2 ako to nazývajú, je len jediný balík všetkých predtým vydaných aktualizácie od vydania SP1 do apríla 2016.