» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 7 -xbox

Dobrý den rád bych se zeptal jeli možné na win 7,64 bit verzi udělat xbox jako je to na win 10. Jesli ano tak jak bych to mohl udělat :) předem moc děkuji a jeli možné odpověd mi zaslat na emaíl ( fifa1256@seznam.cz )

Odpovědi na otázku

win 10 mám originál ale rád bych zustal na win 7 a udělal na nich xbox jestli je to možné .

Není to možné.Kromě toho jsi s největší pravděpodobností použil Windows 7 jako podkladovou licenci na upgrade na Windows 10. Takže ji nemáš "volnou"!

mam jak 7 tak i 10 original ale jak sem psal rad bych měl na 7 xbox ale jestli to nejde tak se nedá nic dělat :)

Ne aplikace X-box z Windows Store na Windows 7 nepojede. Je pro Window 8.x a Windows 10.

děkuji to sem chtěl slišet :)