» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 7 - instalace jiné jazykové verze - legálnost

Ahoj všem,mám tu notebook DELL se štítkem Windows 7 Pro OA. Instalace byla v němčině. Víte někdo, jestli je v souladu s licencí nainstalovat Windows 7 Pro OEM v češtině?Zkusil jsem to, aktivací to neprojde. Takže jestli má cenu to zkoušet telefonicky?

Odpovědi na otázku

Skus telefonicky, nic za to nedas.

Zoufalství...Aktivuj to certifikátem https://goo.gl/waznS4 + generickým klíčem 32KD2-K9CTF-M3DJT-4J3WC-733WD----------------------------------------------------------------------------Postup:1. Stažný soubor rozbal a certifikát DELL.xrm-ms nakopíruj do C:\ 2. Spusť Přík. řádek jako správce a postupně zadej:slmgr.vbs -ilc C:\DELL.xrm-msslmgr.vbs -ipk 32KD2-K9CTF-M3DJT-4J3WC-733WD3. Nakonec restartuj PC. Hotovo - systém je aktivován.

Najdi si na internetu certifikát Dell (DELL-DD981F15.XRM-MS), vlož certifikát a k aktivaci použij číslo 32KD2-K9CTF-M3DJT-4J3WC-733WD.Spustíš příkazový řádek jako správce a bude to probíhat následovně:slmgr.vbs /ilc C:\DELL-DD981F15.XRM-MSslmgr.vbs /ipk 32KD2-K9CTF-M3DJT-4J3WC-733WDslmgr.vbs /atoNemáš zač.

Neprojde to, bo je tam OEM aktivace pomocí OA2.1. Postupuj podle návodu předřečníků a projde to. ☺

Jestli se s tim nechces drbat, doinstaluj pouze cestinu...

Není to nový stroj, musím dát čistou instalaci.A na tom notebooku není obnovovací partition.

Změnu jazyka podporují pouze Windows 7 Ultimate.

Díky moc všem za rady.Zjistil jsem, že v této oblasti mám značné neznalosti.