» Poradna » Programy

Windows 7 - Dream Scene

Prosím o radu.
Jak se aktivuje ve WINDOWS 7 Ultimate funkce pohyblivého pozadí (Dream Scene) ?
Děkuji

Odpovědi na otázku

pres pravy tlacitko vlastnosti a pak - na to ale bacha pomoci jednoho aktivatoru kterej nefungoval na 7600 ale mel tam spoustu moznosti tak odblokoval nebo pridal spoustu techto scene, logon tweaker apod a taky na ten zakladni panel spoustu voleb mel ale na to bacha ten se menoval myslim hazzar 7 & orbit ale bacha nebot muze odblokovat taky keylogger apod