» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 2000

Jaký mám použít prohlížeč pro windows 2000?

Odpovědi na otázku

mozila 2.0

Ten, který právě používáš, nevyhovuje?

Mám starou mozillu,která už nejde aktualizovat.Měla jsem ten počítač dlouho odpojenej,protože jsem měla novější,ale ten mi odešel hlásí mi nějakou systémovou chybu a nevím co s tím,tak sem si zapojila cten starej a ten mi hlásí aktualizovat prohlížeč,ale nějak už to nepodporuje ty aktualizace

JJ, to je už jen nostalgie, stejně jako petrolejová lampa. Otázka je proč se vůbec ptáš. Kolik je pro Windowsů prohlížečů? Je jich snad tolik, že je ani nemůžeš všechny vyzkoušet? Tvoje otázka nemá relevantní základ, ale samozřejmě ptát se můžeš. To zase jóooo. Třeba se najde nějaký veteránista, který ti poradí.

dík,ale bohužel na novej nemám a hlavně tomu moc nerozumim

Používam staršiu Opera 12. Funguje celkom dobre.ftp://ftp.opera.com/pub/opera/win/

Zkus Netscape.

Vyhledej u výrobce browseru jaká verze je poslední která na W2K funguje (pro FFox je to tady: https://support.mozilla.org/cs/questions/1052888 ) a stáhni si tu verzi z jejich archivu nebo jako portable ( https://sourceforge.net/projects/portableapps/fil... ).