» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 11 ve virtualboxu

Zdravím, chtěl bych testnout Windows 11 ve Virtualboxu, ale instalace se hned na startu sekne s tím že počítač nesplňuje nároky. Používám oficiální ISO z webu Microsoftu a na fyzickém stroji je Windows 10. Nevíte někdo jak to zprovoznit?

Odpovědi na otázku

bol som v tom, ze w11 nefunguje vo virtualboxe. Avsak google ako prvy odkaz nasiel navod na rozbehanie win11 vo virtualboxe.. Skus.

nvodů je spousta, namátkou návod přímo od oraclu - tvůrce virtualboxuhttps://blogs.oracle.com/virtualization/post/insta...

Pomohl mi tento návod a vypadá to že funguje. Ale diky za tip https://lazyadmin.nl/win-11/install-windows-11...

mne sa to seklo v hyper-v ked som zabudol povolit TPM ...

Soucasti CD s Additions je REG soubor, který vypíná pro instalaci povinné položky (TPM apod).Jinak Win 11 ve Virtual Boxu běží bez problémů

Cosi poštuduj, at víš, jak na to ... www.chip.cz/temata/testovani-windows-11-zdarma-microsoft-nabizi-pripravenou-verzi-pro-virtual-box/