» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 11 22H2 aktualizace

Ahoj,mám dva notebooky s Windows 11.Na jednom notebooku (s podporovaným COU) je verze 22H2 nabídnuta, ale zatím počkám.A na druhém notebooku s W11 22H2, který mám jako zkušební na vše možné s nepodporovaným procesorem není zatím 22H2 není nabídnuta.Jak nejjednodušeji aktualizovat na 22H2 ?

Odpovědi na otázku

ak uz je dostupny image 22H2, tak ho stiahni a aktualizuj

Takže stáhnu ISO s W11 22H2Průzkumník souborů jej připojí na virtuální disk a spustím instalaci 22H2Je to tak ?

alebo ani nemusis stahovat iso, len tam das v tom linku co mas nizsie "aktualizivat".

ako stiahnes cez Vytvoření instalačního média pro Windows 11 ten MCT, spustis ho a v niektorom kroku dalej das aktualizovat

Tak díky

Ahoj,ještě dotaz.Pustil jsem SETUP z ISO 22H2 a je tato hláška.To provede opravdu jen UPDATE na 22H2 ???http://imgway.cz/v/4L4n.jpg

ty si na najlepsej ceste zmazat si data. Nevymyslaj, nechaj to tak ako to je. Zaktualizuje sa to, ked sa to zaktualizuje.

Tak se povedlo. Tváří se to funkčně.Však jsem psal, že NB je:"který mám jako zkušební na vše možné"A ještě INFO pro ostatní:musel jsem upravit instalaci, protože to nedovolovalo nepodporovaný CPU.

Co bylo zase nutné upravit, které soubory?

Ty stejné soubory jako prvně. To dá rozum ne?

Já už si to právě nepamatuji ...

Google jistě poradí...