» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 11 22H2 - divný design Správcu úloh

Ahoj,Windows 11 22H2 je Pogomega. Nové ikonky, genderovo vyvážené emotikony, aktualizácie sú už bez emisií a konečne sa už dá normálne aj "Sústrediť". Čo ma však najviac štve, je nový design správcu úloh a to, že to teraz vôbec logicky nefunguje a v zoznamoch sa napr. pri Výkone skrývajú texty alebo aplikácie vpravo sú dosť zúžené. Ako vrátim starý design správcu úloh? Ja to tam proste nechcem, je to ergonomicky otras.

Odpovědi na otázku

uplne jednoducho. Sformatujes disk, nainstalujes tam win10 a pouzijes to win11 cislo. Normalne to funguje.

"Ako vrátim starý design správcu úloh? Ja to tam proste nechcem, je to ergonomicky otras."Napíšeš do Microsoftu (tam tě pošlou někam ale aspoň nebudeš otravovat tady). Poradna na živě to řešit nebude.

Chtěl jsi W11, máš W11, co si stěžuješ?

Pokud je neco skryty/zuzeny, tak si to proste roztahni ne? Nikde nevidim zadnej problem s mistem, a co se tyce designu, tak to 2x 3x otevres a zvyknes si, nebo v tom Spravci travis denne hodiny?

Keď to roztiahnem, roztiahne to aj iné ponuky ako Procesy, Podrobnosti a Služby. Potom tam je veľa prázdneho miesta.

No a co my tady s tím? Měl ses líp učit, pak bys makal pro Microsoft a možná i na UI pro Win 11.

to by musel byvat v Indii

Co ti brání použít třeba toto?https://systemexplorer.net/