» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 11 - hlavní panel grupovaní nabídek

Ahoj,neví nekdo jestli jde a jak vypnout grupovani nabidek v hlavní liste? Vše mi docela vyhovuje, ale tohle je teda desny, vzdycky jsem si to vypinal, nebo to nechaval az pri zaplneni hlavni nabídky. Tady jsem to nenasel, neví nekdo? Diky

Odpovědi na otázku

Nasel jsem teda StartAllBack, ktery resi tohle + nejake dalsi veci, ale nejde to nejak nativne?

este nieje ani mesiac od vydania w11, a toto je tu uz aspon 5ty krat. NEJDE. Vymaz to, vrat desinu, alebo to pouzivaj ako to vymysleli.

Ne, nativne v nastaveni hlavniho panelu tato moznost neni. Bohuzel.

Ty sa musis rozhodnut co chces, Windows 11, alebo negrupovanie “nabidek”.