» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10

Dobrý večer, mám problém se stažením nabízených aktualizací do windows10. Z ničeho nic, tak nevím, co s tím. Na Microsoftu neporaděj...Píše to červeně, že mám PC v ohrožení, tak ať kliknu na tlačítko níže, tak to dělám, chvilku to vyhledává a pak to napíše to samé...Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Stáhnout ručně z MS store a nainstalovat.

díky, zkusím to.

Máš na disku minimálně 7GB Volných? Oni to teď docela posrali.https://www.svethardware.cz/windows-10-si-ukousne-7-g... A není to spíš reklama to s tím ohrožením přijde mi to jako virus ale pokud to píše samotný Windows tak nevím. Zkus v nejhorším automatickou opravu systému.

Tech 7 GB plati pro verzi 1903

A jó sem si nedočet tak to se omlouvám :)

V pohode. Stahl jsem si build 18312 ze 4. 1. a tuto funkci jsem nenasel. Asi to teprve chystaji. Edge je posranej, neprehrava online videa na sktorrent, zasunutou flashku nelze bezpecne vyjmout - system ji uziva. Mame se na co tesit.

jako že tě trápí Edge. Jako kdyby někdo dřív dobrovolně používal IE...

mám 1000GB disk a obsazeno sotva čtvrtinu...

Verze toho OS? Jaké aktualizace to jsou? Kolik je místa na disku? Jaké to je PC? Co to je za hlášku, co to píše (nemůžete sem dát foto přes www.ctrlv.cz )?

Na teto strance si vyber aktualizaci podle verze OS a nainstaluj rucnehttps://support.microsoft.com/en-us/help/4464619

díky moc, už se na tom pracuje.

Píšou: Vaše zařízení je ohroženo, protože je neaktuální a chybí v něm akt.důležité pro bezpečnost a kvalitu.Pojďme to napravit, aby systém Windows mohl běžet bezpečněji.Pro pokračování vyberte toto tlačítko:"Vyhledat aktualizace"

Verze toho OS? Jaké aktualizace to jsou? Kolik je místa na disku? Jaké to je PC?

Tohle mi tu vcera hlasily cerstve vybalene NB Delly z krabice.Po aktualizacich to zmizlo...