» Poradna » Ostatní

Windows 10

Ahojte... Potrebujem pomôcť... Chcel som zmeniť administrátora keďže som bol prihlásený ako obyčajne konto. Tak som išiel bežný spôsobom cez núdzový režim... Ale ked sa začínalo prihlasovať tak mi napísalo. Nepodarilo sa spustiť. Vas účet bol zakázaný. Vedeli by ste mi pomôcť?

Odpovědi na otázku

proc chces zmenit administratora? ze nejakeho duvodu jim ty nejsi. ale coz..Je povoleny Administrator ucet?pokud ne, tak je potreba ho povolit a pak se prihlasit bez nouzaku

Na co potřebuješ k této operaci nouzový režim? Prostě se přihlas normálně k účtu správce a tam si nastav účet o který ti jde tak, jak potřebuješ.

Podla tvojho prispevku chapem, ze ty si len obycajny USER, nie administrator..a chces sa dostat do Administratora?Neviem co presne robis, ale v principe ak chces admin ucet povolit, musis byt prihlaseny na hocjakom ucte, ktory ma administratorske prava! Ak ich nemas, tazko povlis administratora.Existuju na to nejake figle cez bootovatelne mediu alebo cmd, ale nejdem to tu vypisovat, kedze neviem ci je to uplne koser.