» Poradna » Notebooky

Windows 10

Ahoj,koupil jsem netobook Lenovo, a po nainstalování aktualizací, mi při každém zapnutí vyskočí okno že mám restartovat počítač, aby mohlo být dokončeno nastavení zařízení Pci Bus .....Už jsem restartoval mnohokrát, a stále se to objevuje... Na prodejne v Datardu mi bylo sdeleno, ze je to chyba v aktualizacích Windows, a ze mam počkat az bude nová aktualizace... popřípadě mám v nastavení zakázat aktualizaci ( myslím ) a ja ani kamarád jsme nenasly kde... Poradíte mi někdo,co s tím ? Dekuju..

Odpovědi na otázku

Diky, nejsem na to talent...je to v němčině, a co z toho mám zakázat,aby se mi to nezobrazovalo to pci bus? Děkuju