» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10

Ahoj, mám menší problém, mám windows 10 a nemám tam složku program files (x86) i když mám 32 bitovou verzi. Ale tím pádem když si instaluju větší hru do normálního program files tak mi padá. Poradíte co mám dělat?

Odpovědi na otázku

díváš se na ten správný disk ? :D

a proč by to mělo padat kvůli tomu?"program files (x86)" se to na 64bit verzi jmenuje jen proto, aby se odlišily 32bit programy od 64bit, které se instalují do "program files". Na 32bit systému byly pokud vím vždycky jen "Program files".

Program Files (x86) je jen na 64bit systému. Padání hry je něčím jiným.

Ta druhá věta je hloupost.