» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10

Ahoj,mam windows 10 a nainstalovala se mne aktualizace a ted mam problemy se zamrzanim systemu, jako je v clanku na titulni strane JNP.cz Pocitac nabehne tak 10 sekund mohu delat co chci a pote zamrzne.... rychle v tech 10 sekundach nastavin jen diagnosticky rezim se zakladnimi ovladaci a pote windows nabehne normalne a mohu delat co chci... Jen nevim, jaka aktualizace to provadi, abych ji mohl zakazat v panelu "po spusteni" dekuji... jakna windows 10 poznam co se mi vse v aktualizacich naibstalovalo? Nevidim to tak jako na windows 10 v ovladacich pabelech

Odpovědi na otázku

Nesdělil jsi hw sestavu ani typ/edici OS."poznam co se mi vse v aktualizacich naibstalovalo?"Naprosto stejně, jako ve všech verzích OS WNT -> zeptáš se kouzelníka:appwiz.cplCo s tím?Restart do nouzového režimu:"diagnosticky rezim se zakladnimi ovladaci"Prostudovat a vyřešit hlášky v Admin logu.Pokud to nezvládneš: PC -> servis IT.

Mam notebook dell 7520 inspiron a windows je Windows 10 Pro 64 bit. V ovladacich panelech a pote zalozka nainstalovane aktualizace pise v tomto Pc nejsou zadne aktualizace... problem nastal dnes kdy pri restartu pc mi bezela potom po startu nejaka aktualizace... tento windows pouzivam asi neco pres mesic a nemel jsem zatim zadny problem... nebudu to nosit do servisu kvuli chybe microsoftu to radeji ac nerad zase preinstaluji na W7

Díky za upřesnění."dell 7520 inspiron" je plně kompatibilní s W10/64.Z této hlášky:"v tomto Pc nejsou zadne aktualizace"vyplývá: instalovalo se cosi jiného, ne aktualizace.Ověř to v Setup logu.Co to bylo?Našel jsi hlášky v Admin logu a vyřešil je?ANO, pomohlo:OKNE, žádné tam nejsou.Co s tím teď?rstrui -> Obnovit stav OS z bodu obnovy nebo sdclt -> Obnovit stav OS ze zálohy.

Prosim kde najdu setup popr admin log diky

Nevidim to jako na windows 7 omlouvam se za preklep

Tak problém VYŘEŠEN. Nikdy jsem nevěřil, že tento problém bude způsobovat DEAMON TOOLS LITE verze 4.40.... (Asi se při rozběhnutí systému chtěl spustit a došlo k zamrznutí systému). Uvědomil jsem si to posledně, kdy jsem tento DEAMON spustil v systému a program prestal pracovat... Děkuji za rady...

Blahopřeji k úspěchu!Nízkoúrovňová aplikace DTL není plně kompatibilní s W10 => nepoužívat!Neumí nic jiného, než co zvládne OS WNT vlastními nástroji.

No já měl vyšší verzi DEAMON (verzi 10.4), ale i když jsem si dal FREE licenci, tak jsem ho mohl použít tak 5x a pak to po mně chtělo aktivační kód... Tak jsem zkusil přejít na nižší verzi.... Děkuji....

Tak to naštěstí není tento případhttp://www.zdnet.com/article/windows-10-annive... MS má zase co řešit

Ano, myslel jsem si, že mám tento problém.... Protože jsem měl úplně stejné projevy... Můj windows normálně naběhnul cca 10 sekund (kdy jeste nějaké aplikace atd. nabíhali) jsem mohl dělat co jsem chtěl.... Pak se celý windows kousnul a psalo to, že MS systém neodpovídá a jestli chci ukončit nebo zrušit že... Úplně stejné projevy... Ale dělal to ten DEAMON, protože vím, že jsem ho v systému spustil a seknul se mi celý PC... pak jsem dal restart a probíhaly nějaké aktualizace... (asi 3x se mi resetnul PC, tak jsem myslel ze to jsou nějaké aktualizace od MS)... pote kdy mně systém naběhnul se kousnul jak jsem psal viz výš... Bylo to tím DEAMONEM (protože měl určitě nastavené auto spoušení po naběhnutí systému)... což mě ale zpočátku nenapadlo a myslel jsem že to udělaly ty aktualizace no.... pac jsem ten problém (co jste poslal cetl uz davno tak tyden dozadu)

nabíhaly... omlouvám se za gramatiku