» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10

Dobrý den,rozhoduji se, jestli upgradovat windows 7 na ten windows 10 (už jsme ho v praxi viděl a nepřipadá mně tak strašný, jako windows 8, který jsem si odmítal instalovat na notebook, když nemám na něm dotykový displej).Prosím řekněte mně, jestli se to vyplatí nebo mám raději zůstat u těch 7.Děkuji

Odpovědi na otázku

Vyskusaj a uvidis sam, ci sa ti to bude pacit.

TO JE TEDA RADA

To sis vzpoměl brzo No a pokud jsi odmítal instalovat Win 8 z velmi legrační pohnutky absence dotykového displaye, tak proč chceš Win 10? To je lautr to samé. Vlastně to není nic jiného než servis pack pro Win 8.1 ...

Vrátit se můžeš do 30 dnů.

Máš tam špatně číslo, nemá tam být 30, ale 10.

Už jsi někdy viděl obermimoňě? Ne? tak se podívej - http://www.cnews.cz/letos-uz-nic-nebude-zato-... Dneska už do toho IT bulváru může fakt psát a tlachat úplně každý Ale už jsem konečně pochopil, proč si Microsoft loni i letos vybral ten blbý termín pro vydání loni Win 10, letos Servis Packu 2 .... protože děcka jsou za měsíc do školy, tak ať mají nová Windows ... to vůbec nevadí že v obou dvou případech to byl průser, datum je datum To je přece kus blba ten PU

Jo, upgraduj, je to v pohodě. Ale rovnou na Anniversary edition W10.

A ty máš problémy se zrakem, že chceš provádět upgrade až teď? A shazovat W8 jen kvůli tomu, že nemáš dotykový displej je teda dost na palici.

Jediné dotykové ovládání mají doma naše mobily a, sklokeramická varná deska v kuchyni. Na všech počítačích doma máme Windows 8.1 nebo 10, kde jsme udělali chybu?

zahod to

Není.

Jen jsem se chtěl podívat jestli se to odešle když se reaguje na skrytý příspěvek a pokud ano kde se to zobrazí.

Oni to tu promazali, viď?

Nene, nepromazali, jen to skryli aby geniální příspěvky nikdo neviděl a lamičky se nesnažili dlouho přemýšlet nad něčím, co stejně nepochopí, například když napíšu kolem 10. července o rtm buildu 14393, nebo dám odkaz 19. 7. na rtm build, nebo jako tu když dám uživatelský css na skrytí reklamy na zive a hned mám hromadu mínusek, že to nefunguje...Si připadám jak HitIer:http://www.csfd.cz/film/398799-uz-je-tady-za... já chci řešit problémy celého národa, grrrr, jenže si všichni myslí, že si dělám srandu.No nic, du se dodívat na toho HitIera.Hele, i z HitIera se tu musí dělat Hitier.

Jako nikdo z lamiček, geniové si je klidně zobrazí, když udělají DOS na zive.cz

Lama karaktoa neobjasnil v návode, ako spraviť pri W10A 1607 funkčný aeroglass s priehľadnými oknami, ako to ide pri W10 1511. Teraz sa blysni, dokáž, ukáž, predveď sa na omak s peknou desinou, aby na ňu baby leteli ako psi po údenom. Lebo to nedokážeš, si pozadu podobne, ako nedokážeš odstrániť uzamykaciu obrazovku, napríklad odňatím veškerých prístupových práv súboru LockApp.exe.

"baby leteli"? To asi taky není pravopisná hrubka ale slang počítám troubo co? Nikam nic nepiš už! Nic nevíš, neznáš, psát neumíš a akorát ze sebe děláš kokota

Baby letí na desítky, ale jen pokud se tou desítkou myslí desetipalcovej macek v kalhotách.

V sedmickach ti neco nefunguje? Nebo jaka je motivace prechodu na nedodelek se zmrsenym ovladanim.

to je ta správná otázka kterou si položit

Doporučoval bych přejít, dokud to ještě jde (v současnosti už jenom při zapnutí pomůcek pro postižené), vyzkoušet a když tak se vrátit. To ti uloží aktivaci W10 na servery MS a umožní ti přejít na W10 třeba za rok, kdybys pocítil potřebu přechodu.