» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10

Dobrý denMám problém, před nedávnem jsem koupil počítač z bazaru ale při instalaci programů jsem zjistil že předchozí majitel nainstaloval 32 bit OS na 64 bit stolní počítačJe možné nějak přeinstalovat verzi OS na 64 bitDěkuji

Odpovědi na otázku

Ano, to je možné..

Jasně a je možné to udělat bezplatně i po skončení bezplatného upgrade-ru od Microsoft-uDěkuji

kľudne aj o 3 roky. ak máš teda legálny kód na win 10. ten je platný pre 32 bit aj 64 bit verziu systému, nezávisle od bezplatného upgradu.

jasně ale mě jde o to jak se dá přeinstalovat ten OS

Stáhneš 64bit instalačku ze stránek MS, nabootuješ z instalačního media a instaluješ.

Jde jen o obyčejnou instalaci 64bit OS... Jestli jsi to nikdy nedělal, zanes to raději do servisu!

pokud tam nemáš víc než 3GB RAM, tak 32bit v pohodě stačí, naopak je lepší.