» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat , co se stane když nebudu mít aktivovaný Windows 10 ale budu ho použivat ? Protože se mi stalo že jsme tenkrát přešel bez zálohy na Windows 10 z Windows 7 a v pohodě... dnes jsme to preinstaloval čistou instalací no a windows 10 není aktivovaný mi to píše... takže nevím co dělat a znova si ten Windows CD key kupovat nechci.

Odpovědi na otázku

Neaktivovaný Win10 po uplynutí 30-ti denní zkušební lhůty přestane být funkční, začne tě opakovaně vyzývat k okamžité aktivaci. Pokud máš ale licenci Win7 a jedná se o stejný stroj, tak si ty W10 můžeš aktivovat jako upgrade licenčním klíčem z Win7, musíš jen dodržet stejnou edici Home > Home nebo Pro > Pro. V čem je problém?

zeby nelegalny win7?To je v nasich koncinach narodny sport, vsetci maju Windows ale 99% kradnuty a to casto aj napriek tomu, ze maju OEM (prejdu z Home Pro na Ultimate lebo lepsi ultimate)