» Poradna » Notebooky

Windows 10

Dobrý den, koupil jsem si windows 10. A chtěl bych ho tam nainstalovat na starší notebook: Acer aspire 3690 jde to nainstalovat bez enteru? Na tom notebooku nejde enter.

Odpovědi na otázku

Ano, jde instalovat windows bez enteru pokud upravíš Windows 10 tak, aby se nainstaloval bezobslužně.

Touchpad, myšilín.Alebo rozbaľ ISO v súčasnom gr.prostredí Windows - Setup.exe, viac sa nestaraj, po troch reštartoch máš čistú W10 1511 ak zvolíš nezanechať programy, nastavenia a users.

To klidně nainstaluješ.Ovšem lépe bez myši/touchpadu.Pro max. pohodlí stačí prostě jen připojit externí klávesnici.Pokud Ti ovšem nevadí, že daný prehistorický hw není kompatibilní ani s 32-bit W10.Plná kompatibilita Acer aspire 3690 začíná a končí u WXPP/32.

Mám taky prahistorický Acer Aspiria 3690 a v pohodě sem nainstaloval W 10 home 32 Bit.ze šuplíku ext.rámeček místo DVD mechaniky DVD mechaniku sem mě externí na USB protože do tohoto modelu nejdou disky Ata jen Pata a všechny ovladače jsou v pohodě vše šlape jak má ten na demnou píše kraviny !!!

Tady píšou kraviny ale úplně všichni, nejen ten na d tebou.My všichni tu jsme totiž tydýt it profesionálové a milujeme zive.cz💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖

Já jen reagoval na to že to na to nejde ale jde to na to protože ho mám a funguje to a W 10 ohromě uleví staršímu notasu jako je jedno jádro 1.73 Mhz Acer 3690 s W 7 to byla brzda

No to je možné, šak já to tu píšu furt, že Windows 10 je dokonalý.

Pleteš si pojmy. Psal jsem jasně, že to může nainstalovat.Ovšem s kompatibilitou to nemá nic společného.Když zapojím do Trabanta motor z Ferrari, třeba to pojede.Ale o kompatibilitě bych vůbec ani neuvažoval.

Ovšem s kompatibilitou to to má hodně společného protože to je kompaktibilní s W 10 jediné co není kompaktní je wideo kamera která je stejně v notasu k ničemu

ATA a PATA je to isté

Další umělec -------ATA a PATA je to isté-----možná na slovensku v čechách nikoliv !!!!!!!!

Hele Jirko, skus si prohlédnout https://cs.wikipedia.org/wiki/ATA- jak je to tedy v Čechách?

nemyslels IDE a PATA? Jinak vím, že mechaniky s IDE se označovaly ATAPI, ale fakt se mi nechce hledat, co to vlastně bylo

Ne, PAT-A a MATA.

Přesně tak dneska si každý myslí že vše je SATA ale i Ata je taky Sata ale Ultra Ata je už Pata to je disk z 42 jehličkama a IDE mechanika je Pata s IDE je v tom zmatek starší notasy to má každý jinak já ted mám Fujitsu Esprimo 9410 tam je mechanika uplně jiné zapojení ani IDE ani Sata

Proč se hadate o pata ata a mata jáseptal jestli jde nainstlovatna ten komp w10?

Ano jde na Acer Aspiria 3690 nainstalovat W 10 32 Bit.