» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 zobrazení disků - volné místo

Dobrý den mám problém s Windows 10 v tento počítač, dřív se mi tak ukazovali disky s zabraným a volným místem, teď už se mi tam jen ukazují disky, ale kolik zbývá volného místa ne, nevíte kde to nastavit?Chci abych viděl disky takto : http://stealthsettings.com/wp-content/uploads/2015/1... Ale já je vidím takto: https://ctrlv.cz/CKtP

Odpovědi na otázku

Pohraj si s nastavením zobrazení.. Tohle bych v dotazu rozhodně nepopisoval jako problém..

Právě jsem to hledal 2 hodiny a ne a ne to najít

Nahoře položka zobrazení a označit dlaždice.Je tam posuvník.

Právě dlaždice označím, ale nevyběhne mi ten ukazatel místa na disku

Tak to máš načnutý a začni přemýšlet o reinstalaci.

Co jsem koukal někdo to má normálně někdo ne

Jak jsem koukal na googl obrázky někdo to má někdo ne nemyslím si že to mám nakopnutý

Funguje to sice mě to chvíli trvalo tam tu nabídku dlaždice dostat, ale jde to

Prišel prosím někdo na to jak to zobrazit? Taky mi to samovolně zmizelo..