» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 Zhasíná obrazovka.

Windows 10 64bit..Vždy po minutě zhasne obrazovka a musím klikat a přes heslo jí musím oživit..Nefunguje vubec nastavení napájení,ani nastavení v režimu spánku nastavení Vypršení časového limitu bezobslužného režimu spánku..Restart do továrního nastavení nepomohl..Poslední update nepomohl,opět jsem dal tedy UPDATE OFF. Při filmu to nezhasíná.

Odpovědi na otázku

dělá mi to to samé.....

W10 mají rádi schovanou jednu položku v powermanagementu...https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windo...

Díky za radu,hodím si to překladačem do češtiny a snad to opravím..Je mi 72let takže reakce jsou prostě english it OFF..Když mi to zopakujete hezzzky česky POLOPATĚ,popřeju vám stále zdraví..

Prokousal jsem se k atributum a nacpal tam 2. Jinak jsem ztracen v napájení,kde jsem dal všude ke spánku 120min a je to pořád stejné,prostě ZHASÍNÁ..Kde jsem udělal chybu?

Musí se přidat registr resp povolit nastavení nečinnosti je tam default 2min, zobrazí to úprava registru

Do lupy na liště zadat - nastavení na pájení a režim spánku (případně přes ovládací panely).Tam nastavit čas.

Vzhledem k tomu, že jsem hledal stejný problém (vypnutí monitoru jednu minutu poté, co jsem se z WIN 10 odhlásil) a navrhované řešení nepomohlo... našel jsem ještě jednu úpravu registrů, která zabrala. HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Power\PowerSettings\7516b95f-f776-4464-8c53-06167f40cc99\8EC4B3A5-6868-48c2-BE75-4F3044BE88A7 -->Atributy --> 2Možnosti napájení --> Změnit nastavení schématu --> Změnit pokročilé nastavení napájení --> Obrazovka --> Časový limit pro uzamčení obrazovky konzoly ... a tady se schovává ona zmiňovaná jedna minuta, kterou jsem si změnil. Vlákno sice staré, ale třeba to někdy někomu ještě pomůže.

Mě pomohlo vypnout "Šetřič obrazovky". Ani jsem nevěděl, že tam ještě je, a dostal jsem se k němu jen skrze pole hledat. Byl na minutu (s názvem Prázdné) a všemu se nadřazoval.

Díky moc ! Tohle bylo přesně to, co jsem hledal ...