» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 v angličtině

Dobrý den , potřebuji poradit známí se přeinstalovaly win7 cz na win 10 ale do anglické verze a já nevím jak je mam dát do češtiny a reinstal je až ta poslední verze co bych chtěl dělat. mužete prosím poradit ?

Odpovědi na otázku

Jazyk jde libovolně přehazovat. Stačí ho v nastavení vybrat, stáhnout a zapnout pár dalších věcí, aby byl systém v CS celý, ne jen aktuální uživatelský profil.Návod třeba zde:http://www.howtogeek.com/232659/how-to-change-the-...

Krom jazyka nastav i region na Česko, ať to ukazuje správně čas, jednotky atd.

To je těžké radit, když sám neví co je čeština - "známí se nainstalovaly".....

Proto tam chce tu angličtinu ne asi. Bo češtině pan nerozumie po czeski.

Toníku Blaníku,nerozumíš přečtenému. Jeho známí angličtinu nechtějí

A vypne Cortanu :)