» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 update (uninstal program)

Zdravím,po novém update Windows 10 se změnilo takové to klasické okno kde sem si našel potřebné programy do mega okna kde nemůžu najít například pluginy do after effects nebo prohlížeč Tor takže nemůžu tyto programy/pluginy odinstalovat..Neví někdo jak to nastavit do starého okna nebo jak jinak tyto programy odinstalovat ? Nebo nejlépe jak vrátit tuto aktualizaci z5.

Odpovědi na otázku

Myslíš W10 Creator 1703? Vyhoď si na plochu zástupcu "Ovládací panel" odkiaľ sa dostaneš k Pridať programy, usw. Len si daj zobraziť podrobnosti, malé ikony v Ovl. panely.

spustappwiz.cplMP

Dole vlevo do lupy stačí napsat Ovládací panely