» Poradna » Programy

Windows 10 update a defender

Ahoj, dneska jsem nainstalovat aktulizace, a zjistím že se mi deaktivovala ochrana před víry a hrozbami(používám ochranu Windows). Má s tím také někdo problémy?

Odpovědi na otázku

Ne.

Tož ji zase aktivuj, ne ?

Aktivováno, ale nechápu proč se to po aktualizaci vyplo.

Protože před aktualizací se musí všechny antiviry vypnout jelikož aktualizace dělá z pohledu antiviru destruktivní zásahy do jádra systémy a ty to netolerují, proto se to musí vypnout. Nejspíš by se to po aktualizaci mělo samo zapnout, ale evidentně to nefunguje.

Jo, taky obcas zjistim po aktualizacich, dokonce mi to hlasí

lebo 1903