» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 tovární nastavení

Dobrý den Windows 10 se mi při továrním nastavení sekl na 68% a jenom je tam ikonka Windows a načítací kolečko a ktomu nápis Probíhá obnovení do továrního nastavení (68%) a nic to nedělá

Odpovědi na otázku

stiahni iso windows, alebo si rovno urob usb instalacku, cista instalacia s formatovanim vsetkych oddielov, vybavene.

Ano, to je klasika. Windows žádné tovární nastavení nemá. Takže si na jiném počítači vytvoř bootovací instalační USB flash a proveď čistou instalaci Windows.

A opět je tady stupidní zhovadilost -> tovární nastavení.. ..tonoucí se stébla chytá.. LAMY a jejich oblíbenéééé -> tovární nastavení..

hele už to jde a instaluje se to

No, tak až se to dodělá, udělěj opravdovou přeinstalaci přes USB médium.